Pensjonat na sprzedaż Stronie Śląskie nr 54/S

IMG_0091
  • Województwo: Dolnośląskie
  • Powierzchnia [m2]: 739,50
  • Powierzchnia działki [m2]: 2316
  • Cena [pln]: 3 200 000

wyślij znajomemu wydrukuj kalkulator

 

Szczegóły oferty

Do sprzedania działający pensjonat w malowniczej okolicy, położony w miejscowości Stronie Śląskie w masywie Śnieżnika, 2,2 km od centrum narciarskiego Czarna Góra. Powierzchnia działki wynosi 2316,0 m2, pow. zabudowy wynosi 295,80m2, pow. użytkowa wynosi 739,5m2. Pensjonat jest to budynek parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony o konstrukcji tradycyjnej murowanej. Pensjonat przeznaczony jest do obsługi 45 gości w pokojach dwu- , trzy-, cztero- i pięcioosobowych.  Wszystkie pokoje mają niezależne łazienki. Pomieszczenia łazienek i pokoi mają wentylację grawitacyjną.

Goście mają zapewnione wyżywienie w pełnym zakresie: śniadania, obiady i kolacje. Pomieszczenia konsumpcyjne oraz zaplecze kuchenne znajdują się na parterze budynku. Pomieszczenia na parterze dostępne są bez barier architektonicznych. Na parterze znajduje się także pokój dla osoby niepełnosprawnej.
W budynku znajdują się jeszcze: sala o powierzchni 200m2 z drewnianym parkietem, oraz sauna z pokojem relaksu.

Dojazd od budynku drogą gminną. Budynek zaopatrywany jest w wodę ze studni własnej, ścieki odprowadzane są do kanalizacji sanitarnej. Na budynku wykonano instalację odgromową. Budynek posiada ogrzewanie centralne z kotłowni na opał stały (ekogroszek), lub gaz płynny (propan-butan), wykonano również instalację pod ogrzewanie solarne.
W pobliżu znajduje się Jaskinia Niedźwiedzia (2 km), oraz zabytkowa kopalnia uranu i Białej Marianny. W okolicy znajduje się także wiele szlaków turystycznych.

Kontakt w sparwie oferty:
Jakub Stachura, tel. 607 577 477
jakub.stachura@alter-haus.pl
www.alter-haus.pl
Nr oferty  w biurze 54/S

Opis powyższej oferty został sporządzony na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może on podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu w art. 66 i następnych K.C.

 
 

Kontakt

Jakub Stachura, tel.: +48 607 577 477, e-mail: jakub.stachura@alter-haus.pl

 
  • Kontakt z Alter-Haus: ul. Damrota 4, IVp. Lok. 3, 45-064 Opole | tel. kom. 607 577 477 | e-mail: alter-haus@alter-haus.pl