lokal biurowy do wynajęcia Opole / Pasieka nr 9/WS

S4-6 pokoj biurowy
  • Województwo: opolskie
  • Powierzchnia [m2]: 91,00
  • Cena [pln]: 2000,00
  • Cena za m2 [pln]: 21,98

wyślij znajomemu wydrukuj kalkulator

 

Szczegóły oferty

Do wynajęcia nieumeblowany lokal biurowy o powierzchni łącznej 91 m2 w budynku w Śródmieściu Opola.

Lokal posiada 6 pomieszczeń: 3 pokoi biurowych, korytarzu, kuchni otwartej w której znajdują się meble i zlewozmywak, łazienki wraz z prysznicem, umywalką, szafką, lustrem, podłączeniem do pralki.

Istnieje możliwość wynajęcia lokalu z innym nowo zakupionym umeblowaniem (do wynajmu nalicza się wtedy cenę dodatkową: 150-250 zł/m-c. Wynajem jest wtedy możliwy wyłącznie na okres powyżej 2 lat).

W budynku są instalacje TPSA i Netia, system p-poż.

Dla zainteresowanym udostępniany jest alarm na życzenie (opłaty za nadzór i montaż jest we własnym zakresie). Internet w cenie najmu.

Drzwi do budynku zamykane są elektrycznie, obiekt jest monitorowany. Klatka schodowa sprzątana klika razy dziennie. Przekazanie kluczy następuje zaraz po podpisaniu umowy i wpłacie depozytu.

Lokal otrzymuje 3 miejsca parkingowe, parking oświetlony. Dodatkowa powierzchnia parkingowa dla klientów. Najemca otrzymuje do wykorzystania tablice reklamowe: zewnętrzną oraz przed drzwiami lub na piętrze. 

Do kwoty czynszu doliczane będą dodatkowo: Opłaty typu (woda, ścieki, energia elektryczna, energia cieplna) wg wskazań licznika oraz ryczałt za wywóz śmieci na koniec każdego miesiąca. Koszty zarządu budynkiem 0,55 zł/m2 lokalu +VAT. Ryczałt za utrzymanie czystości w budynku 0,60 zł/m2 + VAT Refakturowane opłaty lokalowe w wysokości ustalanej przez Urząd Miasta w wysokości ok 1,67 zl/ m2 brutto Dla zabezpieczenia płatności czynszu i opłat eksploatacyjnych strony ustalają kaucję w wysokości 2 miesięcznego czynszu + media, lub inne zabezpieczenie (np.: poręczenia bankowe).

Cena najmu długotrwałego: 2000,00 PLN

Cena najmu krótkotrwałego: 2200,00 PLN

 

Kontakt w sprawie oferty:

Jakub Stachura
tel. 607 577 477
jakub.stachura
@alter-haus.pl

www.alter-haus.pl

Nr oferty w biurze 9/WS

Opis powyższej oferty został sporządzony na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może on podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu w art. 66 i następnych K.C.

 
 

Kontakt

Jakub Stachura, tel.: +48 607 577 477, e-mail: jakub.stachura@alter-haus.pl

 
  • Kontakt z Alter-Haus: ul. Damrota 4, IVp. Lok. 3, 45-064 Opole | tel. kom. 607 577 477 | e-mail: alter-haus@alter-haus.pl